Logo nowe - Maciej Truszczynski
Logo nowe - Maciej Truszczynski

OPŁAĆ SWOJĄ KONSULTACJĘ

Dziękuję! Właśnie zarezerwowałeś termin swojej konsultacji. W ciągu 24 godzin wyślę do Ciebie mail z linkiem do dokonania płatności za wybrane przez Ciebie temat Konsultacji. Twoja rezerwacja zostanie potwierdzona dopiero po dokonaniu przez Ciebie płatności.

Kluczowe zasady współpracy

 1. Zawsze w centrum uwagi mam dobro swojego klienta.
 2. Dbam o wizerunek mojego klienta.
 3. Zachowuję poufność treści sesji, wyjątkiem mogą być sytuacje gdy działanie klienta zmierza przeciw mieniu lub zdrowiu swojemu lub innych osób.
 4. Do rezygnacji z poufności treści sesji może dojść za zgodą klienta.
 5. Jestem odpowiedzialny za ustalenie odpowiednich relacji z klientem.
 6. Nie wykorzystuję do własnych celów informacji pozyskanych w czasie rozmów z klientem.
 7. Odmawiam współpracy w sytuacjach które są sprzeczne z wyznawanymi przeze mnie wartościami.
 8. Odmawiam współpracy w przypadku konfliktu interesu klienta z interesem moim własnym lub innego klienta.
 9. Czas trwania sesji jest uzależniony od potrzeb klienta, jednak nie dłużej niż 80 minut.
 10. Ilość sesji w pojedynczym procesie jest zależna od potrzeb i jest ustalana indywidualnie z klientem. Na życzenie klienta możemy z góry ustalić ich ilość.
 11. Jestem punktualny i tego samego oczekuję od swoich klientów.
 12. Sesje mogą odbywać się na żywo, poprzez komunikatory internetowe, telefonicznie lub w specyficznych warunkach za pomocą e-mail.

Opinie Klientów

Dzięki naszym spotkaniom i rozmowom uzmysłowiłem sobie, na czym naprawdę mi zależy i że tracę czas zastanawiając się nad idealnym rozwiązaniem, zamiast skorzystać z tego, co mam pod ręką i iść do przodu. Okazało się, że rozwiązanie które odkryłem jest zupełnie proste i skuteczne. 
Dziś patrzę na swoje problemy z innej perspektywy i wiem że będzie dobrze. Początkowo obawiałem się czy dam radę mówić z obcą osobą o, bądź co bądź, mocno osobistych rozterkach, ale sprawy potoczyły nadspodziewanie gładko. Ruszyłem do przodu, jestem zadowolony.

R.S.
Kiedy zjawiłem się u Macieja po raz pierwszy miałem naprawdę spory mętlik w głowie. Dostałem ofertę pracy o jakiej zawsze marzyłem i nagle okazało że nie wiem czy z niej skorzystać czy nie. To było zupełnie nie moje zachowanie, dotychczas zawsze byłem zdecydowany i wiedziałem co robić. Nie rozumiałem tej sytuacji. Sporo rozmawialiśmy o różnych aspektach związanych z tą ofertą i o tym jak to wpłynie na mnie, rodzinę i na całe moje życie. Po drugim naszym spotkaniu sprawa zaczęła wyjaśniać. Dotarło do mnie co jest ważne a co jeszcze ważniejsze.

K.T.
Byłam na życiowym zakręcie i wydawało mi że tak już będzie zawsze a może nawet gorzej, nie wiedziałam co robić . Świat walił mi się na głowę, nie za bardzo wiedziałam co robić. Skorzystałam z okazji spotkania z Maciejem. To było dosyć długie spotkanie. Dziękuję ze mnie wysłuchałeś, no bo chyba nie dałam zbyt często dojść ci do głosu, bardzo mi to pomogło. Czasami wystarczy że ktoś życzliwy wysłucha cię bez oceniania i tych wszystkich cennych rad.

G.R.
Kilkakrotnie w sytuacjach kryzysowych korzystałam z usług Macieja, jest bardzo pomocny w szukaniu drogi do nie zatracenia siebie w korporacyjnej dżungli

M.G.
Wreszcie ktoś mnie wysłuchał i potraktował poważnie, bez uszczypliwości i docinków. Od dawna chciałam rozstać się ze swoim paskudnym uzależnieniem ale jakoś nie wychodziło. Nawet jak już wydawało mi się że wiem co i jak robić, to niestety szybko wracałam do starych nawyków. Właściwie to nie wierzyłam że mi się uda, byłam przekonana że utknęłam w tym na zawsze. Nie było łatwo, czasami nawet bardzo trudno. Były chwile kiedy, teraz wiem, wystawiałam Macieja na ciężką próbę ale wytrzymał to wszystko jak cierpliwy przyjaciel. Wiem że to nie koniec moich starań o powrót do normalności, ale jestem przekonana że nawet jeśli się potknę to poradzę sobie.

C.D.
Co jakiś czas wracam do Macieja po to aby omówić kluczowe kwestie związane z pracą. Od dłuższego czasu dzieje się bardzo dużo i bardzo potrzebuję omówić to co czuję, czego się obawiam lub co rozważam z kimś kto rozumie na czym polega zarządzanie przedsiębiorstwem. Z kimś komu nie muszę tłumaczyć jak ważkie mogą być decyzje które podejmę lub istotne może być zaniechanie. Możliwość wyczerpującego omówienia możliwych wariantów i opcji znakomicie ułatwia mi podjęcie decyzji które nawet jeśli nadal nie są łatwe to jednak wspólnie przepracowane stają nieco bardziej oswojone, nabieram przekonania ze dołożyłam starań aby to były moje najlepsze z możliwych decyzji. Dobrze jest mieć partnera w rozmowie w kimś kto rozumie na czym polega biznes i jednocześnie jest spoza firmy. Te nasze spotkania to treningi przed pójściem w zawodowy bój- Polecam

P.T.
Co jakiś czas odbywamy nasze „sparingi”, bywa ze jestem po nich nieco poobijany ale zawsze dochodzę do wniosku że było warto.

A.P.