Logo nowe - Maciej Truszczynski
Logo nowe - Maciej Truszczynski

DO POBRANIA

Wypalenie zawodowe

Wypalenie Zawodowe ver. 2 Okladka 3D
Czym jest wypalenie zawodowe? Jak je rozpoznać u siebie? Czym może Ci grozić? Jak sobie skutecznie z nim radzić w codziennym życiu?
Specjalnie dla Ciebie przygotowałem darmowego Ebooka na ten właśnie temat. Z niego dowiesz się, jak rozpoznać wypalenie zawodowe, czym może Ci grozić i, co najważniejsze, jak sobie z nim radzić w codziennym życiu. Jeśli jesteś zainteresowany tym tematem, to zostaw poniżej swój adres mailowy, na który wyślę wspomniane wcześniej opracowanie.
.

Nieśmiałość

Nieśmiałość – problem tak powszechny, że prawie niezauważalny.
No bo komu z nas nie przytrafił się choćby raz w życiu epizod z nieśmiałością powodującą zakłopotanie? Często uważany za niegodny poświęcania mu uwagi i energii. I tak długo jak ogranicza się to do uroczego rumieńca raz na jakiś czas, niepowodującego szkód w życiu osobistym czy zawodowym, to można zgodzić się z takim podejściem. Ale co jeśli przez nadmierną nieśmiałość tracisz okazję na nowe intrygujące znajomości, awans zawodowy, świetną zabawę...? Wtedy powinieneś się tym zająć i zredukować szkodliwy wpływ nieśmiałości na twoje życie. Na początek możesz przeczytać poniższy artykuł.
POBIERAM EBOOKA